2009. július 14., kedd

Régi rendőrautók 1990-ből.





Ezek az autók az elsők egyike, amiket kinyomtatva lehetett kapni. Már úgy értem, amiket én rajzoltam. Akkoriban mindenféle hitelesség nélkül , emlékezetből rajzoltam . Ma már nem lenne piacképes, de akkor, amikor egy igazi matchbox sok gyermeknek csak vágy volt, ezekből, és a többi autóból egész kis város kerekedett ki fillérekért. Némi fantáziával ugyanúgy el lehetett játszani velük.

1 megjegyzés: