Sajnos majd egy év is eltelt, az utolsó közzététel óta.
A makett az egyetlen színes próbálkozásom volt, de a nyomdában teljesen eltorzult a feldolgozásnál, ráadásul az eredeti rajzot elvesztették, a kinyomtatott lapok legtöbbje a hulladékban végezte. Tartozott hozzá egy autó is, de azt már nem lehetett megmenteni. De magát az épületet sikerült , ha nem is színesben.
2012. december 9., vasárnap
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)



